» Turbobit premium hesap mobil odeme

 

Turbobit premium hesap mobil odemeSMS ile nasıl premium alırım?


7 günlük turbobit için TB7 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 33 TL'dir.
30 günlük turbobit için TB30 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 50 TL'dir.
180 günlük turbobit için TB180 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 150 TL'dir.Gelen pini (premium kod) nasıl aktif edebilirim?


Öncelik ile Turbobit üyeliğimiz olmalıdır. Üyelik açmak için turbobit.net adresini açalım ve sağ üst kısımdan Ücretsiz Kayıt adlı butona tıklıyarak bir mail adresi ve şifre belirtelim ve kayıt olalım.
Resim 1 de kayıt için tıklanacak bölüm , Resim 2 de ise kayıt bilgileri alanlarını görebilirsiniz.


- Resim 1 -- Resim 2 -
Sonrasında Giriş sekmesinden sisteme giriş yapalım, bundan sonraki işlemleri hesabımıza giriş yaptıktan sonra yapıyoruz.
Kod tarafınıza ulaştıktan sonra siteyede giriş yaptıktan sonra B.U.R.A.Y.A tıklayın.
Açılan sayfada sırası ile Yüksek Hızda indirme adlı butona Resim 3 te görebilirsiniz , tıklayın ve açılan yeni sayfada sol EN ALT kısımdan Reseller List tıklayın ve " After the purchase you need to come back here again and enter received code here: " yazan yerin altında bulunan boş alana bizden almış olduğunuz kodu girin, send adlı butona tıklayın kod artık aktiftir. Ayrıca aşağıda yer alan Resim 4 tede işlem yerlerini görebilirsiniz.


- Resim 3 -- Resim 4 -
Otomatik Çekim olur mu?

Otomatik çekim kesinlikle söz konusu değildir. Siz talep etmeniz durumunda belirtilen ürün için belirtilen ücret çekilir. Aksi durumda otomatik ücret çekimi yada bakiye düşmesi münkün değildir.